O nas

Firma powstała w 2009 roku i od tamtej pory nieprzerwanie świadczy kompleksowe i skuteczne usługi doradcze związane z pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji unijnych na realizację projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych dla przedsiębiorstw i instytucji z całej Polski. 

Za nami dwie pełne siedmioletnie perspektywy finansowe podczas których z naszych usług skorzystało wiele firm z różnych branż. 

Od momentu rozpoczęcia działalności zrealizowaliśmy z sukcesem kilkadziesiąt mniejszych i większych inwestycji  współpracując przy tym z przedsiębiorstwami i ekspertami z różnych branż. 

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować optymalne źródła finansowania ich projektów. 

Dzięki pozyskanej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zoptymalizować projekt pod kątem obowiązujących dla danego naboru wniosków kryteriów oceny. 

W tym zakresie współpracujemy lub nawiązujemy współpracę z pracownikami i jednostkami naukowymi,  instytutami badawczymi, centrami badawczo-rozwojowymi, stowarzyszeniami naukowo-technicznymi oraz pozostałymi instytucjami otoczenia biznesu.

Nasz zespół składa się z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów unijnych. 

Zapewniamy profesjonalną opiekę na każdym etapie pozyskiwania dofinansowania.

Oferujemy kompleksową pomoc w całym procesie ubiegania się i rozliczania dofinansowania z funduszy europejskich. 

Posiadamy liczne referencje potwierdzające naszą skuteczność od zadowolonych Klientów, które chętnie udostępnimy na życzenie wszystkim zainteresowanym.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane osoby i/lub podmioty.